2021-07-23 Tokijuje į atidarymą susirinko Olimpinių žaidynių dalyviai, Klaipėdoje – Jūros šventės, o Trakų Vokėje – dailės, fotografijos ir kraštovaizdžio architektūros plenero „Vietos dvasia – Genius loci‘2021“ dalyviai.

Šiųmečio Kraštovaizdžio ir želdynų ekspertų grupės (KŽEG) ir  Edouard‘o F. André klubo Lietuvoje su  kitais partneriais organizuojamo plenero tema – „Žvilgsnis į atnaujintą Trakų Vokės dvaro parką“.

Plenere dalyvauja 15 įvairių meno sričių dalyvių. Pleneras vyks liepos 23 – rugpjūčio 6 dienomis, tad laiko dalyviams pasidomėti dvaro parko istorija, menine raiška ir kraštovaizdžio menu tikrai užteks. Pleneras užbaigiamas 2021-08-06 plenero darbų paroda, kūrybinių rezultatų pristatymu Trakų Vokės dvaro rūmuose.

Plenero programoje ne tik parko vaizdų fiksavimas ant drobės ar popieriaus lakšto, meninė kontempliacija, bet ir seminaras-vaizdo konferencija „Trakų Vokės dvaro parko atnaujinimo patirtis ir pamokos“. Seminaras vyks 2021 m. rugpjūčio 2 d., nuo 9.30 val. Seminare-vaizdo konferencijoje bus galima dalyvauti nuotoliniu būdu per MS TEAMS arba Zoom programą (prisijungimo nuorodą paskelbsime užsiregistravusiems).

Seminaro programa, registravimosi ir dalyvavimo sąlygos.

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Parsisiųsti

Kviečiame visus parkų meno mylėtojus ir puoselėtojus prisijungti. Smalsumui sužadinti prisegame keletą iliustracijų.


Trakų Vokės dvaro alėja tęsiasi ir už dvaro sodybos (parko) vartų.

Napoleonas Orda. Trakų Vokės dvaras, apie 1875-77 m.

Organizatorių informacija, 2021-07-23