Privatumo politika

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://www.kzeg.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Kontaktų formos

Kai Jūs pildote susisiekimo formą šiame tinklalapyje yra renkamas Jūsų vardas, el. pašto adresas. Šie duomenys yra būtini norint atsakyti į Jūsų užklausą. Šie duomenys saugomi tik tol, kol yra vykdoma / įvykdyta Jūsų užklausa.

Slapukai (cookies)

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Jūsų teisės

Jūs taip galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

Asociacija Kraštovaizdžio ir želdynų ekspertų grupė

Įmonės kodas: 304965439
Registracijos adresas: Vilnius, Girulių g. 10
Adresas korespondencijai: Pašilaičių g. 8A-4,
LT-06116 Vilnius
Tel.: 86 87 43847