Kraštovaizdžio ir želdynų ekspertų grupė (KŽEG) su Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija,  Klaipėdos universitetu (KU) ir Lietuvos želdintojų ir dekoratyvinių augalų augintojų asociacija organizuoja nuotolinę mokslinę ir praktinę konferenciją „Kraštovaizdžio formavimo, želdinių bei želdynų gerovės kūrimo uždaviniai ir iššūkiai“.

Konferencija vyks nuotoliniu būdu per MS TEAMS arba Zoom programą 2021 m. lapkričio 26 d. (penktadienį). Konferencijos pranešimai turėtų būti įdomūs ir naudingi saugomų teritorijų direkcijų, savivaldybių administracijų specialistams, miestų ir miestelių tvarkymo įmonių vadovams, arboristams, kraštovaizdžio architektams ir ekspertams, akademinei bendruomenei.

Būtina išankstinė registracija konferencijos koordinatoriaus el. pašto adresu: lkasforumas@gmail.com; konferencijos dalyvio mokestis – 13 eurų – turi būti sumokamas pavedimu į organizatorių (KŽEG) sąskaitą LT76 7300 0101 5754 1820 (Swedbank), nurodant dalyvio vardą ir pavardę ir mokėjimo paskirtį „už konferenciją“. Organizatorių atstovai ir nariai konferencijoje dalyvauja nemokamai.

Dalyviams ir pranešėjams įteikiamas konferencijos dalyvio pažymėjimas ir naujas leidinys Kraštovaizdžio architektūra – teorijos ir praktikos aspektai, 2021 (spaudinys arba elektroninė versija, pdf).

Kviečiame dalyvauti.

KŽEG informacinė tarnyba, 2021-11-05