Pastaruoju metu tvarkant miestų ir miestelių želdynus ir želdinius kyla aštrių diskusijų ir konfliktų, visuomenėje dažnai reiškiamas nepasitenkinimas dėl brandžių medžių kirtimo, netinkamo genėjimo ar panašių dalykų. Klausimai, kaip tvarkyti miesto želdynus ir želdinius, kurti ir palaikyti tvarią ir estetišką miesto aplinką, užtikrinti gyventojų gerovę ir pritarimą pokyčiams, nesukelti bereikalingų konfliktų savivaldybėse, yra kaip niekad aktualus.

Kraštovaizdžio ir želdynų ekspertų grupė (KŽEG) kartu su partneriais – Lietuvos savivaldybių asociacija ir Anykščių rajono savivaldybe – 2019 m. birželio 28 d. (penktadienį) organizuoja seminarą „ŽELDYNŲ TVARKYBOS PROJEKTŲ VADYBA“. Seminaras skiriamas savivaldybių administracijų specialistams, miestų ir miestelių tvarkymo įmonių darbuotojams, kraštovaizdžio architektams ir ekspertams, visiems besidomintiems tvariu aplinkos tvarkymu.

Seminaras vyks Anykščiuose, Anykščių menų inkubatoriuje, J. Biliūno g. 53 (greta Anykščių regioninio parko direkcijos). Seminaro dalyvio mokestis – 23 eurai – turi būti sumokamas pavedimu į organizatorių (KŽEG) sąskaitą LT76 7300 0101 5754 1820 (Swedbank), nurodant dalyvio vardą ir pavardę ir mokėjimo paskirtį „už seminarą“. Būtina išankstinė registracija. Seminaro programą ir registravimosi bei dalyvavimo sąlygas nurodome atskirame lape.

KŽEG informacija