Kraštovaizdžio ir želdynų ekspertų grupė (KŽEG) ir Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba (VSTT) prie Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos kartu su Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjunga (LKAS) ir Klaipėdos universitetu (KU) organizuoja nuotolinę mokslinę ir praktinę konferenciją „Kraštovaizdžio formavimo ir medžių priežiūros iššūkiai“.

Konferencija vyks (ją bus galima stebėti ir dalyvauti) nuotoliniu būdu per MS TEAMS programą 2020 m. gruodžio 15 d. (antradienį). Konferencijos pranešimai turėtų būti įdomūs ir naudingi saugomų teritorijų direkcijų, savivaldybių administracijų specialistams, miestų ir miestelių tvarkymo įmonių vadovams, arboristams, kraštovaizdžio architektams ir ekspertams, akademinei bendruomenei.

Būtina išankstinė registracija konferencijos koordinatoriaus el. pašto adresu: lkasforumas@gmail.com; konferencijos dalyvio mokestis – 12 eurų – turi būti sumokamas pavedimu į organizatorių (KŽEG) sąskaitą LT76 7300 0101 5754 1820 (Swedbank), nurodant dalyvio vardą ir pavardę ir mokėjimo paskirtį „už konferenciją“. Organizatorių atstovai ir nariai konferencijoje dalyvauja nemokamai.

Dalyviams ir pranešėjams įteikiamas konferencijos dalyvio pažymėjimas ir naujas leidinys Kraštovaizdžio architektūra – teorijos ir praktikos aspektai, 2020 (spaudinys arba elektroninė versija, pdf).

Detali informacija apie konferenciją, jos darbotvarkę ir pranešimų temas, dalyvavimo sąlygas  pateikiama pridedame dokumente. Kviečiame dalyvauti.

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Parsisiųsti [266.02 KB]

KŽEG informacinė tarnyba, 2020-12-03